Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Arkham Horror 09 09 2016 | zapowiedzi

Wydawnictwo Fantasy Flight Games zamieszcza kolejne informacje przybliżające nam nadchodzącą grę kooperacyjną Arkham Horror: The Card Game.

To gra dla 1-8 graczy, która pozwala przenieść się do fikcyjnego miasteczka w stanie Massachusetts i przeżyć niezapomnianą przygodę – czas rozgrywki to 2 do nawet 6 godzin, w zależności od sposobu postępowania!

Zasady składają się z różnych reguł dotyczących kolejności ciągnięcia kart, używania broni, odczytywania znaków i kontrolowania limitów. Podczas rozgrywki odwiedzamy wiele miejsc i zdobywamy różne bronie. Musimy podjąć wiele decyzji, jednakowoż nasz sukces zależy jedynie od losu.

Z niewyjaśnionych przyczyn w Arkham pojawiają się bramy do innych wymiarów, z których wychodzą przerażające stworzenia. Miasteczko spowija mrok i tylko Ty – jako detektyw – możesz rozwiązać tajemnicę tych niezwykłych zjawisk.

Dochodzenie nie tylko zmieni Arkham – ono zmieni Ciebie!

ahc01_layout

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik