Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Konkurs BARNIM Ogień 13 02 2017 | zapowiedzi

Zapraszamy do udostępniania na naszym portalowym Facebooku – postu na temat książki Bernarda Berga “BARNIM Ogień”. Wśród wszystkich osób które udostępnią post na swoich profilach 20 lutego 2017 rozlosujemy 3 egzemplarze książki “BARNIM Ogień” i 8 opowiadań “BARNIM Kamienie”. A tymczasem zapraszamy do przeczytania informacji na temat książki wydanej nakładem wydawnictwa TEGONO.

Barnim to samotnik, którego los postawił na drodze sił zagrażających chwiejnemu porządkowi świata. Świata, który zapomniał o cywilizacji. Barnim musi zmierzyć się nie tylko z wszelkiej maści adwersarzami, ale przede wszystkim z własnymi demonami.

Saga Barnim rozgrywa się w fikcyjnych lokalizacjach, ale nawiązuje do istniejących miejsc. Uważny czytelnik rozpozna również inne inspiracje. BARNIM Kamienie rozgrywa się w miejscowości Rącz. To małe miasteczko, w którym centralnym punktem jest rynek z kościołem. Nie ma jednej wyraźnej inspiracji. Nazwa nawiązuje do Starego Sącza, klimat do Dukli, może Ustrzyk Górnych – kameralnych miasteczek, które są wszędzie tam, gdzie góry. Artefakt, wokół którego opleciona została fabuła, to nawiązanie do wczesnochrześcijańskich przenośnych ołtarzyków popularnych w całej Europie. Chociaż nie jest on tym, na co wygląda.

Kiedy wśród położonych z dala od cywilizacji wzgórz płonie wieś, a jej mieszkańcy giną w niepokojących okolicznościach tajemniczy wędrowiec Barnim i jego spotkani na szlaku towarzysze postanawiają zaangażować się w wyjaśnienie zagadki. Pasmo wydarzeń niesie ich przez górskie uroczyska, opuszczone ruiny, miejsca zapomnianych i nadal żywych kultów, by znaleźć swój zaskakujący finał w największej osadzie w okolicy.

TyOgień-Okładka-2-450x743tuł: Barnim Ogień
Powieść przygodowa dla dorosłych
Autor: Bernard Berg
Wydawnictwo TEGONO
Data wydania: grudzień 2016
ISBN 978-83-930963-3-6
Ilość stron: 336
Ilustracje: Józef Kędziora
Druk i oprawa: Abedik SA
Wydanie 1

Więcej informacji znajdziecie na stronie barnimsaga.com

 

 

Fundatorem nagród w konkursie jest wydawnictwo TEGONO.

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik