Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


„Srebrny Kruk” Michała J. Sobocińskiego 15 05 2018 | zapowiedzi

Z przyjemnością ogłaszamy, że już w maju bieżącego roku ruszyła przedsprzedaż książki „Srebrny Kruk” Michała J. Sobocińskiego. Powieść jest objęta naszym patronatem medialnym.

Historia opowiedziana w książce wprowadza czytelnika w krąg niejasnej intrygi prowadzonej przez profesora Vendoma Tasartira działającego na polecenie Najjaśniejszej Republiki Modris. „Srebrny Kruk” to pięć pozornie niezwiązanych ze sobą wydarzeń prowadzących do jednego celu.

Autorskie uniwersum Oculum Mund, to świat fantasy powstały z potrzebny osadzenia zawieruchy politycznej ukazanej od strony kuluarów.

Zamówień można dokonywać na stronie www.abyssos.eu

Michał J. Sobociński

Urodzony 28 marca 1990 w Nowej Soli (woj. lubuskie). Z wykształcenia historyk, z zawodu nauczyciel. Umiarkowany introwertyk, długo przekonywujący się do publikowania własnej twórczości.  Homo Scriptor: pisze opowiadania, pisze wierze, pisze teksty piosenek. Za gatunkową żonę uznaje medieval fantasy, za kochankę klimaty postapokaliptyczne. Kompletnie nie potrafi rysować.

Pierwsze przymiarki do uniwersum Oculum Mundi rozpoczął w wieku trzynastu lat, gdy poznał w szkole świat Warhammera FRP. Za nic mając prawa logiki, historiozofię oraz reguły świata quasi średniowiecznego, naszkicował świat, w którym siły zła toczą walkę z siłami dobra. Efektem młodzieńczych fascynacji Władcą Pierścieni i Warhammerem, powstała książka, która szybko została skazana przez autora na damnatio memoriae.

Próby usystematyzowania prac nad światem pojawiły się w okresie studiów licencjackich. Przy pomocy Pawła Ofiarskiego powstało „Callendarium Sacrum Ingradum Imperium”. Ograniczając pracę do jednego państwa, powstał impuls opowiedzenia historii najnowszej Świętego Cesarstwa Ingradyjskiego. Historii pod zbiorczym tytułem „Srebrny Kruk”.

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: orth strony internetowe rybnik