Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


XV Jubileuszowe Zamojskie Spotkania z Fantastyką 20 06 2017 | zapowiedzi

Interesujesz się fantastyką? Trudno odciągnąć Cię od książek? Chcesz poznać interesujące osoby z hobby podobnymi do Twoich? A może lubisz spędzać czas wolny inaczej niż przed ekranem telefonu? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi „tak” Zamojskie Spotkania z Fantastyką to idealne miejsce dla Ciebie. Nasz konwent oferuje trzy dni interesujących prelekcji, konkursów i spotkań autorskich z pisarzami czy rysownikami. W przerwie pomiędzy poszczególnymi punktami programu uczestnicy mogą spędzić czas przy jednej z wielu udostępnionych przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” gier planszowych czy spróbować swoich sił w popularnych grach konsolowych. W tym roku odbędzie się XV już, jubileuszowa edycja Zamojskich Spotkań z Fantastyką, w trakcie których spróbujemy odnowić wspomnienia zebrane przez uczestników na konwencie przez ostatnie lata.
Tegoroczna impreza odbędzie się w weekend 15-17 września. Informacje dotyczące lokalizacji, dojazdu czy noclegów znaleźć będzie można na stronie wydarzenia (zszef2017.pl) oraz stronie ZSzeFu na facebooku, gdzie udostępniane będą wszystkie nowinki i uaktualnienia dotyczące Zamojskich Spotkań z Fantastyką. Do zobaczenia we wrześniu!

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik