Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Świdkon 9 już 23-25 września! 08 09 2016 | zapowiedzi

Już 23 września zapraszamy na 9 edycję Świdkonu! Konwent odbędzie się na terenie Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku. Pełną listę atrakcji i punktów programu znajdziecie na stronie konwentowej. Zapraszamy!

 

Akredytacja

Akredytacja będzie możliwa dla każdego uczestnika od 16:00 w piątek (23 września) do końca trwania konwentu. Bez względu na liczbę dni opłata wynosi tyle samo:

  • 3 dni- 15 zł
  • 2 dni -15 zł
  • 1 dzień- 15 zł

Każdy uczestnik otrzyma identyfikator, informator z programem i opisami atrakcji. W trakcie akredytacji każdy z uczestników zostanie poproszony o podanie swoich danych osobowych: imienia i nazwiska wraz z miejscem zamieszkania, pokazanie dowodu osobistego, legitymacji szkolnej itd.

Zniżki konwentowe

Zniżki przysługują za zorganizowanie następujących atrakcji:

  • jeden punkt programu 60′ – 100% zniżki/osoba
  • jeden punkt programu 60′ prowadzony przez dwie osoby – 50% zniżki/osoba
  • LARP/sesja RPG trwające minimum 4 godziny – 100% zniżki/osoba
  • pokazy/warsztaty – 100% zniżki/grupa
  • obsługa: 100% zniżki/osoba

Osoby nieletnie są zobowiązane do zabrania ze sobą zgody od rodziców zezwalającej na udział w konwencie. Link do zaświadczenia.

Dojazd

Na Świdkon można się dostać na wiele sposobów. Radzimy dojechać do Lublina i wysiąść na Dworcu Głównym PKS albo PKP.

Gdyby ktoś z Was jechał od strony Piask, Krasnegostawu czy Zamościa najlepiej jest od razu przesiąść się do Świdnika w Lublinie. Busy już nie zatrzymują się na krzyżówce przy Świdniku.

Z Dworca Głównego PKS odjedziecie do Świdnika przez Zadębie z stanowiska nr. 18. Autobusy jeżdżą co ok. 30’. Wysiadamy na przystanku obok szpitala i do Centrum Kultury mamy raptem 5’ drogi w górę al. Lotników Polskich.

Odnośnie Dworca Głównego PKP. Można standardowo dojechać pociągiem albo autobusem z Dworca PKS Południowy linią przez Kalinówkę (obok PKP).

W przypadku jazdy autobusem przez Kalinówkę. Wysiadamy na przystanku przed rondem z helikopterem. Kierujemy się w stronę wieżowców, na rondzie tuż obok galerii Venus po prawej stronie, za ok.200m wyłonią się budynki i obiekty szkoły, w której odbędzie się konwent.

Z Lublina do Świdnika można udać się autobusami MPK Lublin.  Wysiadamy na przystanku Niepodległości Szpital.

Gdyby były jakieś problemy zawsze pytajcie mieszkańców Świdnika jak trafić ?

Termin: 23-25 września 2016

Miejsce: Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich

ul. Jarzębionowa 6, Świdnik

Noclegi

Każdy uczestnik ma zapewnione, wyznaczone, bezpłatne miejsce do spania na ternie festiwalu. Sale poszczególnych bloków programowych będę wykorzystane jako sleep roomy.

Sleep roomy są udostępniane od zakończenia ostatniego punktu programu do godziny 8:00 dnia następnego.

Zalecamy zabranie ze sobą karimaty lub śpiwora.

Praktyczne informacje

Na terenie festiwalu znajduję się tzw. green point miejsce gdzie uczestnicy mogą zaopatrzyć się w wrzątek, wodę, kawę i herbatę itd. Dla konwentowiczów udostępniono prysznice.

Tagi:
:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik