Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Pierwsi goście Dni Fantastyki 2019 23 05 2019 | zapowiedzi

Organizatorzy ujawniają nazwiska pierwszych gości zbliżających się, XV. Dni Fantastyki we Wrocławiu.

W tym roku wśród gości konwentu będzie okazja można spotkać dwóch wybitnych polskich aktorów – Roberta Więckiewicza i Krzysztofa Kowalewskiego, znanych nie tylko z ról filmowych, ale również dubbingów.

Innym ważnym gościem, który przyjedzie na wrocławski festiwal będzie ceniony w Polsce i za granicą rysownik i ilustrator, twórca kultowego komiksu “Thorgal”, Grzegorz Rosiński. W ramach Dni Fantastyki 2019 odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy “Rosiński Fantastyczny” oraz spotkanie z twórcą.

To jednak tylko dopiero początek znanych nazwisk na festiwalu. Swoją obecnością potwierdzili również tłumacz cyklu Pieśń Lodu i Ognia Michał Jakuszewski, autor komiksów i książek dla dzieci Daniel Chmielewski, aktor teatralny Paweł Sakowski, który znalazł się na planie filmowym ostatniego sezonu Gry o Tron, pisarki Dominika Węcławek, Agnieszka Hałas i Milena Wójtowicz. Jak zapewniają organizatorzy, to dopiero początek długiej listy gości tegorocznych DF-ów.

Jeszcze do 26 maja można włączyć się w tworzenia programu imprezy. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia prelegentów poprzez formularz zamieszczony na ich stronie www.dnifantastyki.pl w zakładce “Program”. Twórcy, którzy znajdą się w ostatecznym programie imprezy otrzymają tradycyjnie zniżki na karnety na festiwal.

Dni Fantastyki 2019 / 5-7 lipca 2019 / Wrocław

Organizator: Centrum Kultury “Zamek” we Wrocławiu

Bilety: https://dnifantastyki.pl/informacje/bilety/

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: orth strony internetowe rybnik