Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Meet Point na PGE Narodowym! 17 05 2018 | zapowiedzi

Pierwsze wydarzenie gamingowe na stadionie PGE Narodowym!

Już w ten weekend, 19-20 maja odbędzie się Meet Point. A w ramach niego spotkania z youtuberami, wielki turniej charytatywny CS:GO, strefy free2play i wiele innych atrakcji. Po środku stadionowej płyty stanie wielka scena, a wokół niej atrakcyjne stoiska i atrakcje, jak między innymi strefa piłkarska, wspierana przez legalnego bukchamera TotalBet – sponsora wydarzenia Meet Point. Każdy uczestnik będzie mógł zagrać w popularne tytuły i oglądać zmagania najlepszych graczy, dzięki wsparciu partnerów technologicznych wydarzenia: firmie Optimus, Quersus i LG.

Kilka najważniejszych informacji o wydarzeniu:

Turniej Charytatywny CS:GO
Najlepsze polskie drużyny zmierzą się w turnieju CS:GO. Drużyny PACT, Codewise Unicorns, Adwokacik, Izako Boars, PRIDE, Team Kinguin, x-kom team i Pompa Team zagrają na Fundację DKMS, walczącą z nowotworami krwi. Mecze skomentuje Sawik, Vuzzey, Hax oraz Śledź, a sama formuła gry ma być przystępna i zrozumiała dla każdego uczestnika.

Spotkania z youtuberami
Na przemian z meczami, na scenie będą odbywały spotkania z Youtuberami. Na liście znajduje się ponad 50 twórców, a wśród nich Gimper, Mamiko, Grupa Filmowa Darwin, Mandzio, Kolega Ignacy, Historia Bez Cenzury, Dealereq, Tritsus, MWK i wielu innych. Fani będą mieli okazję spotkać twórców w strefie Meet&Greet, gdzie youtuberzy zbiją z nimi piątkę, zrobią zdjęcie i dadzą autografy.

Transmisja na żywo!
Wszystkie wydarzenia 19-20 maja na płycie PGE Narodowego będą transmitowane dzięki ekipie telewizyjnej grupy ZPR Media i ekipie How2Win. Każdy, kto nie będzie mógł pojawić się na Meet Poincie może śledzić wydarzenie na twitch.pl (www.twitch.tv/gamesclashtv) oraz EskaGo.pl (www.eskago.pl/meet-point-2018/)

Bilety na wydarzenie dostępne na www.meetpoint.waw.pl oraz na miejscu!
Najnowsze informacje na FB wydarzenia: https://www.facebook.com/meetpointpl/

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: orth strony internetowe rybnik