Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Gostkon 2018 23 03 2018 | zapowiedzi

Gostkon to festiwal organizowany od 2014 r. w Gostyniu przez Klub Fantastyki “Kopuła Zapomienia” i Gostyński Ośrodek Kultury “Hutnik”. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców południowo-zachodniej Wielkopolski i północnego Dolnego Śląska. Dogodne położenie Gostynia w połowie drogi między Poznaniem, a Wrocławiem sprawia, że konwent ma rozwojowy potencjał.

Silną stroną konwentu jest stojący na wysokim poziomie blok literacki i popularnonaukowy. Dwukrotnie gościł na Gostkonie papież polskiej fantastyki Maciej Parowski, a w tym roku podejmować będziemy Łukasza Orbitowskiego i Michała Cetnarowskiego.

Dbamy o propagowanie komiksu, dlatego od pierwszej edycji współpracujemy z Biblioteką Uniwersytecką UAM, która wystawia u nas obwoźną czytelnię komiksów. Gościli u nas tacy twórcy komiksowi, jak Grzegorz Janusz i Tomasz Niewiadomski.

Mocnym punktem konwentu jest Games Room wsparty przez największe ogólnopolskie wydawnictwa branżowe

Gostkonowy charakter, czyli to, co nas wyróżnia na tle całej Polski, to liczny udział dzieci, które stanowią ponad połowę uczestników konwentu. Bloki tematyczne adresowane dla najmłodszych są również naszą zaletą.

Zawsze staramy się zachowywać sprawdzone rozwiązania i dodawać nowości, pojawiały i pojawiają się u nas takie propozycje jak film, spektakle teatralne, widowiska ognia, wydarzenia muzyczne. Tegoroczna edycja utrzymana jest w konwencji wizji przyszłości: Cyberpunk, S-F, Postapo.

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: orth strony internetowe rybnik