Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Wielkie zmiany w komiksach Egmont! 21 06 2018 | zapowiedzi

Od pewnego czasu zapowiadano zmiany w komiksach serii Kaczor Donald wydawanych przez wydawnictwo Egmont. Wczorajszy numer jest pierwszym przykładem owych zmian i zdecydowanie wydawnictwo postanowiło poprawić jakość wydawanych przez siebie serii. Nowy Kaczor Donald pobił tym samym rekord stron na których znajdują się komiksy dla pojedynczego numeru tej serii – 43 i 1/4 strony zawiera panele z przygodami, Donalda, jego siostrzeńców, Diodaka czy nawet Mikiego! Fani otrzymali od wydawnictwa wspaniały, wakacyjny prezent w postaci nie tylko 10 historii ze świata Disneya ale również zupełnie nowej oprawy graficznej łącznie ze zmianą papieru okładki na kredowy. Od teraz komiksy Kaczora Donalda przypominają swoim składem Skandynawskie wydawnictwa publikowane co tydzień, a jeżeli dla kogoś dobrze wydany numer ze świetnymi komiksami to za mało – w prezencie do komiksu dołączany jest mini-zestaw klocków Lego City!

Następny numer trafi na półki sklepowe za miesiąc, 20 lipca. Poniżej prezentujemy okładkę aktualnego numeru, który można kupić od wczoraj w stałej cenie 9,99 zł.

img-180620081340-0001

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik