Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Wichrowe Wzgórza już w przedsprzedaży 06 09 2019 | zapowiedzi

Wchodzę Tam! – uruchomiło dziś przedsprzedaż 3 zestawu map taktycznych do gier fabularnych – Wichrowe Wzgórza. Nowy pakiet 25 kart [każda o wielkości 5×5 cala] utrzymany jest w tonacji trawiasto-skalnych, otwartych przestrzeni – co nieco odróżnia go od 2 poprzednich map [Leśny Trakt i Mroczne Podziemia], które opierały się bardziej na zamkniętych korytarzach. Karty stylistyką nawiązują do wietrznych, północnych pustkowi, na których widać pozostałości po wielkiej bitwie. Na kartach można też odnaleźć motywy nawiązujące do kultury wikingów.

Tylko umarli wiedzą o czym myślą trawy.

Nowe zestawy przygotowane zostały też w nieco innej technologii druku i posiadają teraz z góry specjalną lakierowaną powłokę. Lakierowana warstwa pozwala na bezproblemowe pisanie po kartach markerami suchościeralnymi, zabezpiecza też karty przed wilgocią i przypadkowym pochlapaniem podczas sesji. Poprawione zostało także pudełko w celu łatwiejszego wyjmowania i chowania kart.

Zestaw przeznaczony jest do prowadzenia starć na bardziej otwartym terenie, z mniejszą ilością przeszkód. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby łączyć go z 2 wydanymi wcześniej zestawami.

Planowana premiera oraz wysyłka zamówionych w przedsprzedaży zestawów to pierwszy dzień jesieni – czyli 23 września.

Więcej informacji na: www.wchodzetam.pl

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: orth strony internetowe rybnik