Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


“Krasnoludy w opałach” na Kickstarterze! 03 08 2016 | zapowiedzi

Krasnoludy w opałach (Dwarves in Trouble), pierwsza gra krakowskiego wydawnictwa Hex Games, właśnie została ufundowana podczas zbiórki w serwisie Kickstarter. Wystarczyło niecałe 13 godzin, by osiągnąć podstawowy cel, ale kampania jeszcze się nie zakończyła. Do odblokowania pozostaje jeszcze wiele celów.

W trakcie rozgrywki gracze wcielają się w zdobywców wielkiego skarbu. Jest to dynamiczna I pełna humoru niekolekcjonerska gra karciana. Wszyscy biorą nogi za pas, przy okazji w sprytny sposób podrzucając zrabowane złoto towarzyszom ucieczki. Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się złota I uniknięcie smoczego ognia.

Rozgrywka jest prosta I intuicyjna. Należy umiejętnie reagować na sytuację na stole I przechytrzyć pozostałych graczy. Partie odbywają się bardzo szybko, więc każdy będzie miał okazję na rewanż.

Autorem ilustracji w grze jest Rafał Szłapa, uznany I nagradzany rysownik komiksów oraz autor grafik w grach komputerowych (m.in. Dla Artifex Mundi). Ilustracje na kartach mają cieszyć oko I bawić graczy. Rysunki są duże, a ikony czytelne I ograniczone do niezbędnego minimum.

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik