Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Zwiastun drugiego sezonu Life Is Strange 21 08 2018 | zapowiedzi

Gry

Studio Dontnod Entertainment wreszcie odkryło karty publikując pełnoprawny zwiastun do drugiego sezony Life Is Strange. Znamy już dwójkę głównych bohaterów gry: 16-letniego Seana Diaza oraz jego 9-letniego brata – Daniela. Chłopcy w wyniku zamieszania w incydent w którym zginął policjant (zobacz wpis: Life is Strange intryguje!) uciekają przed światem mając nadzieję, że po drodze uda im się rozwiązać trapiące ich problemy. Wiadomo, że w grze, podobnie jak w poprzedniej części, wystąpią elementy paranormalne, sama historia zaś ma po raz kolejny wzruszać, intrygować i stawiać nas przed trudnymi do podjęcia wyborami niosącymi za sobą poważne konsekwencje.

W internecie dostępny jest również gameplay z 20 minut rozgrywki w Life is Strange 2. Gra będzie składać się z 5 epizodów z których w pierwszy będziemy mogli zagrać już 27 września na platformach PC, PS4 oraz XBOX One.

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik