Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Kolejna gra twórców Life Is Strange 20 11 2019 | zapowiedzi

Gry

Wszyscy czekamy… no dobra! Ja czekam na ostatni epizod Life Is Strange 2, który trafi do nas 3 grudnia, tymczasem Dontnod, studio odpowiedzialne za całą serię przygodowych wyciskaczy łez zaprezentowało nam trailer kolejnej gry!

Tell Me Why opowie nam historię bliźniąt – Tylera oraz Alyson pochodzących z małego miasteczka na Alasce. Głównym motorem fabularnym ale też znaczącym elementem mechaniki ma być szczególna więź łącząca bliźnięta. Twórcy zapowiedzieli podróż wgłąb wspomnień, z których to, jak zostały zapamiętane przez każde z bliźniąt będzie mieć wpływ na aktualne wydarzenia. Poza tym, znając poprzednie produkcje studia spodziewamy się kilku nadnaturalnych ciekawostek.

Wiemy również, że zarówno Alyson jak i jej brat Tyler mają być postaciami grywalnymi. W dodatku, co można wywnioskować również ze zwiastuna produkcji – Tyler będzie pierwszą w historii grywalną postacią transpłciową w grze wydawanej przez duże studio deweloperski. Ot – taka ciekawostka.

Tym razem wszystkie 3 epizody gry mają zostać wydane w tym samym czasie na konsole XBOX One oraz komputery PC. Poniżej prezentujemy zwiastun a na samą grę przyjdzie nam czekać do lata 2020 roku.

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: orth strony internetowe rybnik