Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


E3 2018: Zapowiedź Cyberpunka 2077 14 06 2018 | zapowiedzi

Gry

Tegoroczna konferencja E3 obfitowała w szereg wyczekiwanych premier i ogromnych zapowiedzi. Jedną z najciekawszych konferencji okazała się ta Microsoftu, która zwieńczona została zwiastunem najnowszego projektu polskiego studia CD Project RED – gry Cyberpunk 2077. Prawie 2-minutowy trailer przedstawił nam grę w zgoła innym klimacie niż przewidywała większość graczy. Nie pokazano mrocznych alejek i spowitej nocą akcji, przywodzącą na myśl klasyki gatunku noir (jak oczywisty w tym porównaniu Blade Runner). Zamiast tego pokazano bogaty i dość kiczowaty świat w całej okazałości, głównie w świetle dnia. Historia oczywiście niesie ze sobą pewne ponure piętno, jednak można oczekiwać również momentów spuszczających odrobinę z tonu, pozwalających na przyjemną rozgrywkę w futurystycznym mieście. Twórcy podzielili się również kilkoma szczegółami dotyczącymi rozgrywki. Wiemy już, ze w grze wcielimy się w postać o pseudonimie “V” (niezależnie od wybranej płci), z kolei rozgrywka będzie toczyła się z pierwszej osoby w świecie rozległym nie tylko w płaszczyźnie horyzontalnej, ale (ze względu na ogromne kompleksy mieszkalno-usługowe) również na wysokość.

Mimo, że dziennikarze obecni na E3 mogli wziąć udział w prezentacji gameplayu, szeroka publiczność musi póki co zadowolić się zwiastunem.

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik