Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


E3 2019 – Electronic Arts 10 06 2019 | zapowiedzi

Gry

Mimo, że samo E3 oficjalnie rozpoczyna się 11.06, umówmy się – wszystkie towarzyszące konferencje czy imprezy mają miejsce w tym czasie właśnie z powodu Electronic Entertainment Expo. Z tego właśnie powodu pozwoliliśmy sobie w cykl podsumowań tychże prezentacji wrzucić również tą organizowaną przez Electronic Arts – EA Play.

No – oficjały za nami, możemy przejść do konkretów. Chociaż w przypadku “Elektroników”, tych w tym roku jest jak na lekarstwo. Najciekawiej wydaje się zapowiadać nadchodzące Star Wars Jedi: Fallen Order – niestety – jedyny nowy tytuł na liście.

Przedstawiony na konferencji gameplay skupił się na mechanikach rządzących eksploracją oraz systemem walki. Wprawieni gracze mogą zauważyć wyraźne podobieństwa do serii Uncharted (w kwestii eksploracji) oraz… Dark Souls (jeżeli chodzi o system walki). Niestety, znajoma mechanika nie wystarczyła by zachwycić potencjalnych graczy i już w sieci można przeczytać zdecydowane głosy zawodu wyraźną liniowością produkcji. Niestety – żądni rozgrywki w otwartym świecie otwartej odległej galaktyce będą musieli jeszcze poczekać, natomiast moim zdaniem najciekawiej w trakcie całej rozgrywki wypadają rozwiązania z użycie mocy. Poza oczywistymi zastosowaniami takimi jak uderzenie mocy czy przenoszenie przedmiotów – mogliśmy być świadkami zatrzymania promienia wystrzelonego z blastera (tu odsyłam do filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy) a nawet przyciągnięcia w tym samym momencie przeciwnika, który ów promień wystrzelił umieszczając go na linii własnego strzału.

Niestety, tak jak już wspominałem, więcej nowości nie uświadczyliśmy. Wszelkie następne zapowiedzi Electronic Arts dotyczył kolejnych części znanych już odsłon. Jedynie Fifa 20 okazała się na tyle interesująca, że zapowiedziano wprowadzenie trybu “Volta” skupiającego się na piłce ulicznej, czyli to co jeszcze kilka lat temu znaliśmy jako osobny tytuł – Fifa Street. Więcej zaskoczeń nie kojarzę. Poniżej możecie zobaczyć ich zwiastuny pozostałych produkcji EA Games zaprezentowane podczas EA Play.


 

Fifa 20


 

Madden NFL 20


 

Apex Legends (2 sezon)


 

Battlefield V (dodatkowe mapy…)


 

The Sims 4 (Kolejny dodatek – Wyspiarskie Życie)

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: orth strony internetowe rybnik