Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Kontynuacja Life Is Strange jednak powstanie 19 05 2017 | zapowiedzi

Gry

Fanów epizodycznej przygodówki z 2015 roku spotkała wczoraj nie lada niespodzianka. Ekipa Dontnod Entertainment odpowiedzialna za Life Is Strange udostępniła specjalne wideo z okazji sprzedania już 3 milionów kopii gry. Poza podziękowaniami zawartymi w materiale, programiści uchylili rąbka tajemnicy, na temat dalszych losów bohaterów z Arcadia Bay. Już od dawna krążyły plotki na temat potencjalnej kontynuacji, jednak dopiero teraz studio zdecydowało się potwierdzić, że takie prace faktycznie trwają od stycznia 2016 roku.

Nie dostaliśmy jeszcze żadnych konkretnych informacji na temat gry. Nie wiemy, czy będzie to kontynuacja oryginalnej historii, czy zostaną nam przedstawieni zupełnie nowi bohaterowie oraz w jaki sposób gra odnosić będzie się do decyzji podjętych w części pierwszej, oraz konsekwencji z nich wynikających. Póki co, mamy za mało informacji, by snuć domysły, jest jednak nadzieja, że zbliżające się targi gier, takie jak E3 przyjdą nam z odpowiedziami na najbardziej nurtujące pytania.

Life Is Strange to przygodówka epizodyczna rozgrywająca się w fikcyjnym mieście Arcadia Bay. W grze wcielamy się w postać Maxine Claufield, studentki fotografii borykającej się z problemami naturalnymi dla wieku, w którym się znajduje. Zawieranie nowych znajomości, chęć przetrwania w studenckim środowisku oraz powracające przyjaźnie to oś fabularna, wokół której narasta coraz więcej mroczniejszych historii. Grając Max, musimy podejmować decyzje, których skutki mają wpływ na dalszy rozwój rozgrywki. Gra była wielokrotnie nagradzana, w głównej mierze za soundtrack, sposób prowadzenia historii oraz rozwój postaci. Planowana jest również serialowa adaptacja gry rozgrywająca się w Arcadia Bay.

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik