Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


TAU już jutro na Netfliksie 28 06 2018 | zapowiedzi

Netflix kontynuuje tradycję wypuszczania oryginalnych filmów na swojej platformie.  Po takich tytułach jak Anihilacja czy Mute, dostajemy kolejny film z gatunku science fiction, tym razem opierający się na koncepcji thrillera. Zwiastun filmu sugeruje fabułę przypominającą klasyki takie jak Piła czy Cube, gdzie grupa uwięzionych osób próbuje się za wszelką cenę wydostać się na wolność. Dodatkowo, słuchając głosu Gary’ego Oldmana wcielającego się w sztuczną inteligencję będącą głównym narzędziem mordu w Tau, nie sposób uciec od skojarzeń z Odyseją Kosmiczną i komputerem pokładowym Hal 9000.Poziom autorskich filmów wydawanych przez Netflix bywa różny, miejmy nadzieję że mające swoją premierę jutro Tau podoła oczekiwaniom widzów.

Poniżej przedstawiamy zwiastun oraz opis pochodzący z oficjalnego kanału platformy Netflix w serwisie YouTube.

Młoda cwaniara porwana przez wynalazcę, który wykorzystuje ją, aby udoskonalić system sztucznej inteligencji, próbuje uciec z supernowoczesnego więzienia.
https://www.youtube.com/watch?v=hSd0vcUJVLY
:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik