Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Life is Strange intryguje! 03 08 2018 | zapowiedzi

Otrzymaliśmy pierwszą zajawkę nadchodzącego 2 sezonu Life is Strange. Co prawda teaser mówi niewiele, sugeruje jednak że w kolejnej serii znowu będziemy mieli do czynienia z nadprzyrodzonymi zdolnościami. W zwiastunie widzimy zapis z kamery samochodowej radiowozu przemierzającego ulice małego miasteczka. Policjant w pewnym momencie zatrzymuje pojazd sygnalizując centrali kod 10-10 oznaczający bójkę uliczną. Wydarzenia, które dzieją się później zwalają jednak z nóg… i to dosłownie! Interweniujący policjant zostaje odepchnięty z ogromną siłą, fala uderzeniowa trafia również w samochód, który zostaje przewrócony do góry kołami. Wygląda na to, że Life is Strange z historii będącej zupą z Twin Peaks, Donniego Darko i Efektu Motyla przeobrażają się w coś na kształt Stranger Things oraz X-Men.

Nie wiemy jeszcze kto może dysponować tak wielką mocą. Wg wcześniejszych zapowiedzi w grze powinien pojawić się Kapitan Spirit. Rzekomo, na Instagramie aktorki wcielającej się w postać Max Coulfield pojawiały się relacje ze studia nagraniowego, gdzie ponownie zostawał nagrywany głos Max. Studio zapowiada odkryć karty 20 sierpnia, wtedy też spodziewamy się pełnoprawnego zwiastuna.

Life is Strange: Sezon 2 będzie mieć premierę 27 Września na platformach Xbox One, PS4 oraz Steam. Gra zostanie wydana z kategorią wiekową R.

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik