Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Infinity Train nadjedzie w 2019 25 07 2018 | zapowiedzi

Na tą wiadomość fani czekali już prawie 2 lata! Na swoim panelu podczas Comic-Conu w San Diego Cartoon Network zapowiedziało wyczekiwany pierwszy sezon animacji Infinity Train. Główną bohaterką jest Tulip, która jest pasażerką uwięzioną w tytułowym “nieskończonym pociągu”. Dziewczyna chce odnaleźć drogę do domu. Aby to zrobić, musi przedostać się przez wagony, z których każdy jest łamigłówką prowadzącą do innego wymiaru. W pokonywaniu przeszkód pomaga jej zaprzyjaźniony robot One-One będący splotem dwóch odrębnych świadomości – Sad-One i Glad-One. W listopadzie 2016 roku Cartoon network udostępniło na swoim kanale YouTube pilotażowy odcinek serialu, który okazał się ogromnym sukcesem. W przeciągu miesiąca animacja zdobyła ponad milion wyświetleń, zaś obecnie liczba ta wzrosła do ponad 3,8 miliona czyniąc ją tym samym najczęściej oglądanym odcinkiem pilotażowym w historii stacji.

Stacja Cartoon Network planuje emisję pierwszego sezonu Infinite Train na rok 2019. Poniżej przedstawiamy krótką zapowiedź pierwszego sezonu, oraz oryginalny odcinek pilotażowy z listopada 2016.

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik