Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


25 lat z Power Rangers! 03 08 2018 | zapowiedzi

W tym roku swoje 25-lecie obchodzi franczyza Power Rangers. Z tego powodu prowadzona jest zakrojona na szeroką skalę kampania mająca na celu celebrację tejże właśnie rocznicy. Poza organizowaniem eventów oraz wystaw na konwentach, m.in. stworzono specjalną fabularną grę RPG odbywającą się w uniwersum Power Rangers, której zapis live można obserwować w sieci. Oczywiście nie obyło się również bez wzmożonej publikacji komiksów oraz kolejnej serii serialowych “Wojowników Mocy” zatytułowanej Power Rangers Super Ninja Steel. To co zaciekawi osoby obserwujące serię, to fakt że w nowej serii mają pojawić się gościnnie postaci znane z poprzednich sezonów franczyzy w rolach “legendarnych Power Rangers”. Portal IGN udostępnił nawet zdjęcie, na którym widnieją aktorzy Catherine Sutherland (Katherine Hillard, Różowa Ranger w seriach Mighty Morphin, Zeo oraz Turbo), Jason Faunt (Wes Collins, Czerwony Ranger w serii Time Force) oraz Jason David Frank (Tommy Oliver, zadebiutował jako Zielony Ranger w serii Mighty Morphin, później wystąpił jeszcze w kolorach Białym, Czerwonym i Czarnym w łacznie 267 odcinkach całej serii) w pozach poprzedzających ich morfing w Rangerów.

Poniżej przedstawiamy zdjęcie “Legendarnych Rangers” mających wystąpić z okazji 25-lecia serii w specjalnym epizodzie Power Rangers Super Ninja Steel, który zadebiutuje 28 sierpnia.

watermarkedimage-720x367

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik