Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Grudzień na Netflix 21 11 2019 | zapowiedzi

Opowiadaliśmy już o nadchodzącym serialu Wiedźmin, który 20 grudnia zawita na Netfliksie, tymczasem platforma ma dla nas w nadchodzącym miesiącu o wiele więcej ciekawych tytułów, wobec których trudno przejść obojętnie.

Wg listy opublikowanej przez portal Upflix.pl, poza Wiedźminem Netflix pokaże nam jeszcze kilka innych swoich produkcji, między innymi Dwóch papieży – film fabularny opowiadający historię abdykacji papieża Benedykta XVI oraz objęcia po nim tronu papieskiego przez papieża Franciszka. W rolach głównych Anthony Hopkins i Jonathan Pryce. Film będzie miał swoją premierę na platformie tego samego dnia co wspomniany już serial Wiedźmin, czyli 20 grudnia, natomiast fani serialu science-fiction Zagubieni w kosmosie będą mogli w wigilię zasiąść przed drugim sezonem.

Oprócz własnych produkcji czeka nas jeszcze kilka tytułów na licencji. Do biblioteki Netflixa trafi tegoroczny Smętarz dla zwierzaków (dość słaby, ale jak ktoś bardzo lubi sprawdzać ekranizacje Kinga, to może się skusi), Most do Terabithii czy Pogromcy duchów. Najmłodszych ucieszą takie tytuły jak Sonic X (4 serie, Netflix czerpie korzyści z promocji nadchodzącego filmu kinowego poświęconego niebieskiemu jeżowi), Niech żyje Król Julian czy Hotel Transylwania. Dostaniemy też piąty sezon Supergirl, wchodzący w skład crossoveru Arrowverse pt. Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, nawiązującego do komiksowego pierwowzoru. Dla fanów klasyków zaś Netflix zafundował powrót do takich tytułów jak Człowiek z blizną, Zakochany bez pamięci, czy najbardziej wyczekiwany przez nas Ukryty wymiar.

To jednak nie wszystkie tytuły, jakie przygotowała dla nas platforma w grudniu. Po pełną listę zapraszamy do serwisu Upflix.pl.

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: orth strony internetowe rybnik