Scenariusz do kolejnej części Fantastycznych zwierząt już gotowy 08 07 2016 | zapowiedzi

Uniwersum Harrego Pottera przeżywa drugą młodość. Na deskach teatru zadebiutował a sztuka Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Książka ze scenariuszem sztuki ma trafić do sprzedaży. Z okazji rocznicy wydania pierwszego tomu Harrego Pottera do sprzedaży trafią nowe wydania kolejnych tomów z nowymi ilustracjami. 18 listopada będzie też można iść do kina na Uniwersum Harrego Pottera przeżywa drugą młodość. Na deskach teatru zadebiutował a sztuka Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Książka ze scenariuszem sztuki ma trafić do sprzedaży. Z okazji rocznicy wydania pierwszego tomu Harrego Pottera do sprzedaży trafią nowe wydania kolejnych tomów z nowymi ilustracjami. 18 listopada będzie też można iść do kina na Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć.

Rowling poinformowała też że skończyła pisać scenariusz do drugiej części Fantastycznych Zwierząt oraz ma pomysł na trzecią część. Z faktu tego cieszy się David Yates, który będzie reżyserował filmy o przygodach Newtona Scamandera. Podkreśla także że cieszy się że pracuje właśnie na tekstach pisarki. i jak je znaleźć.

Rowling poinformowała też że skończyła pisać scenariusz do drugiej części Fantastycznych Zwierząt oraz ma pomysł na trzecią część. Z faktu tego cieszy się David Yates, który będzie reżyserował filmy o przygodach Newtona Scamandera. Podkreśla także że cieszy się że pracuje właśnie na tekstach pisarki.