Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Ostateczny zwiastun Wiedźmina 01 11 2019 | zapowiedzi

Netflix wypuścił wreszcie ostateczną wersję zwiastuna serialu Wiedźmin, produkowanego przez platformę. Poznaliśmy również oficjalną datę premiery. Pierwszy sezon zostanie udostępniony w całości 20 Grudnia bieżącego roku.

Zwiastun pokazał nam sporo spektakularnych scen walki, przywodzących nam na myśl taneczną płynność z jaką walczył Geralt w trzeciej odsłonie serii gier “Wiedźmin”. Jednym z odniesień wydaje się być również scena w wannie będąca niemalże kalką ujęcia otwierającego “Dziki Gon”. Jest to z całą pewnością marketingowy zabieg mający zebrać jak największe grono fanów, już dawno bowiem zapowiedziano, że serialowi bliżej będzie do książek niźli do gier. Wizualnie zapowiada się bardzo dobrze – efekty względem pierwszego teasera zdecydowanie poprawiono, (albo tym razem pokazano nam te, które wyglądają lepiej 😉 ) pojawiło się sporo efektownych ujęć, które już teraz mogłyby trafić oprawione w ramkę na ścianę, lub jako tapeta komputera.

Również Henry Cavil – odtwórca tytułowej roli – zdaje się dobrze wypadać jako wiedźmin Geralt. Poza nim, mogliśmy zobaczyć również m.in. Yennefer (w tej roli Anya Chalotra, Ciri (Freya Allan) oraz – co prawda na bardzo krótki moment i to w dodatku od tyłu – Jaskra.

Z niecierpliwością czekamy na premierę, poniżej omawiany zwiastun:

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: orth strony internetowe rybnik