Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Nieoczywiste nazwiska w Batmanie 06 11 2019 | zapowiedzi

Jak donoszą wieści zza wielkiej wody, nadchodząca kolejna kinowa inkarnacja Mrocznego Rycerza poszerza swoje grono aktorskie o coraz więcej znanych ale jednocześnie nieoczywistych nazwisk. Według The Wrap, obok wcielającego się w tytułową rolę Roberta Pattinsona czy Paula Dano (w roli Człowieka-Zagadki) mamy zobaczyć również Andy’ego Serkisa w roli Alfreda – lokaja i przyjaciela Batmana.

Dodatkowo, Hollywood Deadline opublikowało informację na temat negocjacji, jakie ma z wytwórnią Warner Bros. przeprowadzać Colin Farrel odnośnie roli Pingwina we wspomnianej produkcji. Dziwić może nie tylko dobór ról ale i aktorzy, którzy mają na swoim koncie wiele ambitnych produkcji i do tej pory w środowisku filmowym byli kojarzeni głównie z kinem przeznaczonym do bardziej wymagającego widza. Być może, podobnie jak tegoroczny Joker, Batman w wydaniu Matta Reevesa będzie nie tylko popcornową rozrywką przeznaczoną dla mas, ale również ciekawym zjawiskiem kinowym? Zapowiadany jest powrót do kina noir – czy czeka nas Batman skąpany w czerni i bieli?

Możemy tylko gdybać i czekać. Według najnowszych doniesień kolejnej ekranizacji przygód Batmana możemy spodziewać się nie prędzej, niż w latem 2021 roku.

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: orth strony internetowe rybnik