Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Netflix wchodzi w świat gier wideo! 15 06 2018 | zapowiedzi

Ważna wiadomość dla wszystkich graczy posiadających abonament Netflixa! Platforma postanowiła wejść w rynek gier komputerowych. Ostatnimi czasy coraz bardziej na popularności zyskują gry na podstawie znanych historii serialowych. Prym wiedzie tutaj studio Telltale Games, które ma na swoim koncie gry z serii “The Walking Dead”, “Batman” czy “Game of Thrones” i wiele innych. Nic więc dziwnego, że to właśnie z tym producentem gier współpracę nawiązał Netflix zapowiadając jeszcze w tym roku dostępność tytułu: “Minecraft: The Story Mode”. Póki co, nie mamy jeszcze informacji na temat dokładnej daty premiery gier na platformie, wiemy jednak, że gry te nie będą wymagały instalacji – mają być streamowane tak samo jak wszystkie inne materiały i działać bardziej w postaci interaktywnych odcinków, w których to odbiorcy za pomocą myszki lub pilota będą mogli wpływać na los wydarzeń.

Współpraca obu firm na ten moment zapowiada się bardzo dobrze. Serwis zapowiedział pięć interaktywnych odcinków jeszcze w tym roku z kolei studio Telltale Games produkuje kolejną grę na podstawie serialu Netflixa – Stranger Things.

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik