Doom z kobiecą rolą główną 02 05 2018 | zapowiedzi

Doom jest jednym z tych tytułów które przecierały szlaki na rynku FPsów. Seria gier ma liczne grono fanów na całym świecie, nic więc dziwnego że musiała nadejść pora na to by tytułem zainteresował się świat kina. Niestety produkcja z 2005 roku łagodnie mówiąc nie należała do najbardziej udanych. Chyba tylko najbardziej zagorzali fani serii wybrali się do kin by oglądać produkcję z Dwaynem Johnsonem i Karlem Urbanem w rolach głównych. Po tej wpadce chyba nikt nie liczył że powstanie kolejny film na podstawie gry. Tym razem tak się zdarzy a główna rola przypadnie… kobiecie. Główna rola przypadła Amy Manson i co więcej towarzyszyć jej na ekranie będzie aktorka i piosenkarka Nina Bergman. Za reżyserię odpowiadać będzie Tony Giglio. Niestety lub stety film nie pojawi się w kinach i trafi od razu do domowej dystrybucji na DVD i Blue-Ray lub do jednej z platform streamingowych. Data premiery nie została jednak jeszcze ogłoszona.

Wow I’m doing the next “Doom” movie with Universal Pictures! I just signed all the paperwork??I can’t believe I get to go back to Bulgaria again and work with some of my favorite people?With this movie and a super cool Director AND my new record coming out, I feel like the luckiest girl in the world right now?I’ve been working my *ss off for this! ???I can’t wait to share?

A post shared by Nina Bergman (@ninabergman) on

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik