Znaleziono 4 wydarzenia.

Majowa Gralicja 2018

W dniach 26-27 maja 2018r. w Krakowie na terenie Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcąceg odbędzie się spotkanie dla fanów gier planszowych. Wstęp jest bezpłatny, jedyne czego potrzeba to zapału do gry. Organizatorzy zapewniają różnego rodzaju turnieje z nagrodami oraz darmową wypożyczalnię gier. Będzie możliwość skorzystania z bufetu, parkingu oraz sali zabaw dla dzieci.

Magnificon 2018

W dniach 22-24 czerwca 2018r. w Krakowie (ul. Galicyjska 9) odbędzie się Magnificon. Festiwal jest przeznaczony dla osób, które interesują się popkulturą japońską, Krajem Kwitnącej Wiśni. W programie są zawarte różnego rodzaju dyskusje nt. kina azjatyckiego, gier oraz panujących tam tradycji . Odbędą się także konkursy, turnieje, spotkania z gośćmi, występy oraz warsztaty.

Imladris 2018

W dniach 9-11 listopada w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Imladrisu. Główną zaletą tego festiwalu jest oczywiście panująca na nim rodzinna atmosfera. Program zawiera panele dyskusyjne, prelekcje, konkursy z nagrodami, a także wiele innych atrakcji. Organizatorem tego wydarzenia jest krakowska fundacja Historia Vita.