Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Ogień przebudzenia. Cykl księgi Ancestoru. Tom 1 11 09 2017 | zapowiedzi

30 sierpnia premierę miał nowy audiobook wydany nakładem Biblioteki Akustycznej. Ogień Przebudzenia Anthony’ego Ryana to pierwszy tom nowej sagi fantasy, która ukaże się w kolejnych odsłonach jako cykl Ksiąg Ancestoru.

Na rozległych terytoriach kontrolowanych przez Żelazny Syndykat Handlowy najcenniejszym towarem jest smocza krew. Spuszczana z trzymanych w niewoli lub odławianych w dziczy Czerwonych, Zielonych, Niebieskich i Czarnych, po przedestylowaniu służy do wytwarzania eliksirów dających niewiarygodną moc. Tych, którzy potrafią z niej korzystać, nazywa się Błogosławionymi. Mało kto zna jednak prawdę: smocze rody słabną, a gdy wygasną całkowicie, wojna z sąsiednim Cesarstwem Corvuskim będzie nieunikniona. Ostatnią nadzieją Syndykatu są pogłoski o istnieniu innej rasy smoków, znacznie potężniejszej od pozostałych. Nieliczni wybrańcy losu udają się na jej poszukiwania. Claydon Torcreek – drobny złodziejaszek i niezarejestrowany Błogosławiony – po wcieleniu do służby w Protektoracie zostaje wysłany w głąb dzikich, niezbadanych krain w poszukiwaniu stworzenia rodem z legend. Lizanne Lethridge – kobieta-szpieg i znakomita zabójczyni – podczas misji na terytorium wroga musi stawić czoło wielkiemu zagrożeniu. Podporucznik Corrick Hilemore służy na krążowniku Syndykatu, który w pogoni za okrutnymi rozbójnikami na odległych rubieżach napotyka inne, znacznie gorsze niebezpieczeństwo. Kiedy żywoty ludzi i państw spotykają się i przeplatają, a to, co znane, zderza się z nieznanym, wszyscy troje muszą dołożyć wszelkich starań, żeby powstrzymać nadciągającą wojnę, która w przeciwnym razie ich pochłonie.

Audiobook można nabyć w sklepie Biblioteki Akustycznej

Ogien-przebudzenia--Ryan--audiobook--front300dpi

Imię i nazwisko autora Anthony Ryan
ISBN 978-83-7480-851-4
Imię i nazwisko lektora Joanna Domańska
Nazwa kolekcji/serii Fantastyka
Data premiery 2017-08-30
Wydawca Mag
Tytuł oryginału The Waking fire
Tłumacz Małgorzata Strzelec
Format okładki 140x125x10 mm
Nośnik audiobook 2 CD – mp3
:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik