Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Harlan Coben – Zaginiona 16 08 2018 | zapowiedzi

Razem z Biblioteką Akustyczną zachęcamy Was do zapoznania się z najnowszym Thrillerem “Zaginiona” autorstwa Harlana Cobena (“Jedyna Szansa”, “Nie mów nikomu”)

Myron Bolitar rozwiązuje swoją dziewiątą zagadkę w kolejnym mistrzowskim thrillerze Harlana Cobena Ciężko jest oprzeć się dawnej kochance. Dowiaduje się o tym Myron Bolitar, kiedy nad ranem odbiera telefon i słyszy słowa: „Przyjedź do Paryża”. Ale czy obietnica namiętnego weekendu jest bezinteresowna, skoro Terese jest podejrzewana o zamordowanie byłego męża? I do nikogo oprócz Myrona nie może zwrócić się o pomoc? Sprawa wygląda beznadziejnie i Myron nie zamierza jej prowadzić. Przypadkowo trafi a jednak na dowód, który sprawia, że zaczyna patrzeć na nią w zupełnie inny sposób. Wkrótce wychodzi na jaw, że Terese skrywa sekret, którego ujawnienie może zmienić życie ich dwojga na zawsze.

Audiobook można nabyć w sklepie Biblioteki Akustycznej

 

 

Imię i nazwisko autora Harlan Coben
ISBN 978-83-8125-340-6
Wydawca Albatros
Imię i nazwisko lektora Janusz Zadura
Nazwa kolekcji/serii Sensacja
Nośnik audiobook CD – mp3
Długość nagrania 10 godz. 1 min
Tytuł oryginału Long lost
Format okładki 140x125x6 mm
Tłumacz Zbigniew A. Królicki
Data premiery 2018-06-27
:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik