Wchodzę tam! Mapy taktyczne do gier fabularnych


Brandon Mull – POZAŚWIATOWCY. TOM 1. ŚWIAT BEZ BOHATERÓW 09 05 2017 | zapowiedzi

Jason Walker często marzy, żeby życie stało się odrobinę mniej przewidywalne – aż do dnia, kiedy codzienne obowiązki w zoo sprawiają, że Jason przenosi się z basenu hipopotama do dziwnego świata…

Lyrian to miejsce pełne niebezpieczeństw i wyzwań – nie przypomina niczego, z czym Jason zetknął się do tej pory. Ludzie żyją tu w strachu przed nikczemnym czarnoksiężnikiem i cesarzem w jednej osobie, Maldorem. Dzielni ludzie, którzy kiedyś przeciwstawiali się Maldorowi, zostali przekupieni lub złamani, zostawiając po sobie królestwo, w którym górę wziął strach i podejrzliwość.

W poszukiwaniu drogi do domu Jason spotyka Rachel, która także została w tajemniczy sposób ściągnięta z naszego świata do Lyrianu. Jason i Rachel wplątują się w misję, mającą na celu złożenie w całość słowa mocy, które może zniszczyć cesarza i dowiadują się, że muszą uratować ten świat pozbawiony bohaterów, jeżeli chcą mieć jakąś szansę powrotu do domu.

O AUTORZE:

BRANDON MULL (ur. 1974) – amerykański pisarz. Imał się różnych zajęć, był m.in. aktorem komediowym, archiwistą i copywriterem. „Baśniobór” (2006; wydanie audio: BA 2015), jego debiut powieściowy, szybko znalazł się na listach bestsellerów. Mull jest ponadto autorem „Wojny cukierkowej” oraz cyklu „Pozaświatowcy”. Mieszka w amerykańskim stanie Utah z żoną i czwórką dzieci.

 

391x350-okladkaautor: Brandon Mull

tytuł: Pozaświatowcy. Tom 1. Świat bez bohaterów

tytuł oryginału: Beyonders. A World Without Heroes

czyta: Filip Kosior

przekład: Małgorzata Strzelec

wydawca: Wydawnictwo MAG

producent: Biblioteka Akustyczna

kategoria: audiobook

kolekcja: dla dzieci

gatunek: przygodowa

Pozaswiatowcy digipack.inddwiek: 12+

wydanie: I

data premiery: 12.04.2017

format nagrania: mp3

nośnik: 1 CD

oprawa: kartonowa

format opakowania: digipack cd

ISBN: 978-83-7480-779-1

cena CD: 34,90 PLN

:: kotły grzewcze :: kotły :: nagrzewnice powietrza :: kotły grzewcze pleszew :: betclic bukmacherzy :: orth strony internetowe rybnik :: orth strony www rybnik